27, წლის თბილისი დასუფთავება საკონდიტრო/საცხობი სასტუმრო/რესტორანი/კვება ტურიზმი ძიძა/მოვლა 70 ლარი | | |
39, წლის თბილისი ადამიანური რესურსები დაზღვევა მარკეტინგი საკონდიტრო/საცხობი სასტუმრო/რესტორანი/კვება საჯარო სამსახური ხელოვნება/კულტურა ჯამრთელობა/უსაფრთხოება და გარემო 1500 ლარი |  ლიკა ბელთაძე
38, წლის ქუთაისი ადამიანური რესურსები ავიაცია/აეროპორტი ბუღალტერია/ფინანსები განათლება გაყიდვები ინფორმაციული ტექნოლოგიები კლიენტთა მომსახურება მედია საკონდიტრო/საცხობი 500 ლარი | |
დავით ეცადაშვილი
68, წლის თბილისი ავტო–მოტო სერვისი არასამთავრობო (NGO) ლოჯისტიკა/ტრანსპორტი საჯარო სამსახური სოფლის მეურნეობა ჯამრთელობა/უსაფრთხოება და გარემო 1800 ლარი | | |
ანა გარგანჯია
24, წლის თბილისი ადამიანური რესურსები კრეატივი/დიზაინი მარკეტინგი მეცნიერება საბანკო სტაჟიორი ტრენინგი/სწავლება შესყიდვები ხელოვნება/კულტურა ჯამრთელობა/უსაფრთხოება და გარემო 0 ლარი | |  გიორგი გელიტაშვილი
39, წლის თბილისი TOP მენეჯმენტი ადამიანური რესურსები ადმინისტრაცია ავიაცია/აეროპორტი დაზღვევა კლიენტთა მომსახურება ლოჯისტიკა/ტრანსპორტი მედია საბანკო სასტუმრო/რესტორანი/კვება საჯარო სამსახური სხვა ტურიზმი უსაფრთხოება/დაცვა წარმოება/ოპერაციები ჯამრთელობა/უსაფრთხოება და გარემო 3600 ლარი |